O mnie

Nazywam się Arkady Janiszewski jestem psychologiem i licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, a prywatnie szczęśliwym mężem i tatą. Zawodowo pośrednictwem w obrocie nieruchomościami zajmuję się od 5 lat. Przez ten okres przeprowadziłem setki transakcji sprzedaży i najmu nieruchomości głównie na rynku komercyjnym.

Na początku mojej kariery jako pośrednika, zastanawiałem się czy można zostać prawdziwym Pośrednikiem w obrocie nieruchomości z powołania. Po latach pracy mogę odpowiedzieć – że tak można ! Wymaga to jednak włożenia w to co się robi sto procent serca, zaangażowania i pasji co staram się robić każdego dnia. 

To dla Państwa cały czas się rozwijam i doskonale zawodowo, dzięki czemu mogę skutecznie finalizować powierzone mi zlecenia. Staram się również korzystać z mojej wiedzy z zakresu psychologii do przeprowadzania skutecznych negocjacji, marketingu i budowania dobrych relacji między stronami co w mojej pracy jest często kluczem do sukcesu.